Co nabízíme

Co vám u nás nabídneme? Zakládáme si především na prvotřídních produktech.

Káva

Čerstvou kávu pro nás praží rodinná APE Pražírna a balírna v Křižanech v Podještědí, jejíž historie pražení začala již v roce 1992. Kávu jsme měli možnost na místě ochutnat a prošli jsme si i jednotlivé kroky pražení. Nakonec jsme si vytvořili směs s velmi vysokým podílem brazilské arabiky Santos a peruánské arabiky (90%) s dotekem indické monzunové robusty (10%). Naši kávu si můžete koupit i jako zrnkovou v balení 100g nebo 250g.

Zákusky

Naše zákusky vyrábíme sami a to pouze z nejkvalitnějších surovin. Nepoužíváme žádné náhradní rostlinné tuky a podobné “vynálezy”. Naše vyhlášené větrníky a špičky vyrábíme podle starých receptur, jen s použitím kvalitních surovin.

Domácí výroba se proměňuje podle sezónní nabídky a prochází neustálým vývojem s ohledem na přání našich zákazníků. Letos jsme zařadili do našeho sortimentu i bezlepkové zákusky (věneček, laskonka, cheesecaky, dort tety Alenky, ale i větrniky).

Zmrzlina

Naši zmrzlinu si jistě budete pamatovat. Nepoužíváme žádné instantní suroviny, ale vyrábíme zmrzlinu z čerstvého plnotučného mléka a čerstvého ovoce. Naše jahodová, borůvková případně rybízová zmrzlina jsou bezkonkurenční. A můžete si vychutat buď v poháru, nebo v našem vlastnoručně upečeném waflovém kornoutu.

Čaj

Nabízíme široký sortiment kvalitních sypaných čajů od firmy Oxalis podávaných v konvičce (mezi ty nejoblíbenější patří  citronová tráva, jablíčko v županu, zelený čaj s jasmínem, zelený čaj s ananasem, mátový čaj, rooibos a rakytník, ovocný čaj Babiččina zahrádka a černé čaje Assam, Ceylon, Darjeeling a Earl Grey…)